FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
PL72-IN1-840-02-43
النموذج: [PL72-IN1-840-02-43] لوحة إضاءة LED مدمجة – 120 × 60 سم:
– القوة: 43 واط.
– لومن: 5200 لومن.
– CCT: 4000K.
– الجسم والناشر: ألومنيوم مبثوق، مسحوق مطلي باللون الأبيض.
– تصنيف IP: IP40.
– السائق : داخلي.
متوفر في المخزون
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 4000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 200-240V AC |
| Housing Material | Aluminum Body |
| Impact Resistance IK | 02 |
| Degree Of Protection IP | 40 |
| Luminaire Power (W) | 43 |
| Luminaire Luminous Flux | 5200 |
| Luminous Efficacy | 121 lm/W |
| Light Finish | White |
| Color Rendering Index CRI | >80 |
| Beam Angle | 120° wide beam angle |
| Class of Luminaire | II |
| Type Of Installation | Recessed Mounted |
| Diffuser Material | PC lens/No reflector |
| Type Of Light Source | SMD LED |
| Operating Temp. Range | -20°C to 45°C |




















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.