FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
Until the end of the sale:
00
أيام
00
ساعات
00
الدقائق
00
ثانية.
HC42-IN1-760-05-200
الموديل: [HC42-IN1-760-05-200] LED هاي كلاود:
– القدرة: 200 واط.
– شدة الإضاءة: 26000 لومن.
– درجة حرارة اللون: 6000 كلفن.
– الهيكل والناشر: ألومنيوم مصبوب وزجاج مقسى.
– تصنيف الحماية: IP65.
– المحرك: مدمج.
Luminaire Luminous Flux: 26000
Type Of Installation: Pendant Mounted
Life Time: 50,000 hr
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 6000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 200-240V AC |
| Housing Material | Die Cast Aluminum |
| Impact Resistance IK | 08 |
| Degree Of Protection IP | 65 |
| Luminaire Power (W) | 200 |
| Luminaire Luminous Flux | 26000 |
| Luminous Efficacy | 130 lm/W |
| Light Finish | Black |
| Color Rendering Index CRI | >70 |
| Beam Angle | 90° / 120° |
| Class of Luminaire | I/II |
| Type Of Installation | Pendant Mounted |
| Diffuser Material | Tempered Glass/Optic Lens |
| Type Of Light Source | SMD LED |
| Operating Temp. Range | -40°C to 50°C |

















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.