FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
UL26-IN1-830-07-18
الموديل: [UL26-IN1-830-07-18] LED إضاءة مدفونة في الأرض: – القدرة: 18 واط. – التدفق الضوئي: 1620 لومن. – حرارة اللون: 3000 كلفن. – الهيكل والناشر: هيكل من الألومنيوم المسبوك وإطار أمامي من الفولاذ المقاوم للصدأ مع ناشر من الزجاج المقسى. – تصنيف الحماية: IP67. – المحرك: مدمج.
متوفر في المخزون
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 3000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 200-240V AC |
| Housing Material | Die cast Aluminum body & Stainless Steel Front Frame |
| Impact Resistance IK | 10 |
| Degree Of Protection IP | 67 |
| Luminaire Power (W) | 18 |
| Luminaire Luminous Flux | 1620 |
| Luminous Efficacy | 90 lm/W |
| Light Finish | Black housing & Stainless Steel Front Ring |
| Color Rendering Index CRI | >80 |
| Beam Angle | 10° / 15° / 20° / 30° / 45° |
| Class of Luminaire | I/II |
| Type Of Installation | Ground Recessed Mounted |
| Diffuser Material | Tempered Glass/Optic Lens |
| Type Of Light Source | SMD LED |
| Operating Temp. Range | -20°C to 50°C |




















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.