FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
PL71-IN1-830-02-4
الموديل: [PL71-IN1-830-02-4] مصباح LED مدمج في لوحة Troofer – 60x60X10 سم: – الطاقة: 4 وات. – لومن: 440 لومن. – درجة الحرارة المحيطة: 3000 كلفن. – الجسم والناشر: ألومنيوم مبثوق وبولي كربونات. – تصنيف IP: IP40. – المحرك: داخلي.
متوفر في المخزون
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 3000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 200-240V AC |
| Housing Material | Aluminum Body |
| Impact Resistance IK | 02 |
| Degree Of Protection IP | 40 |
| Luminaire Power (W) | 4 |
| Luminaire Luminous Flux | 440 |
| Luminous Efficacy | 110 lm/W |
| Light Finish | White |
| Color Rendering Index CRI | >80 |
| Beam Angle | 120° wide beam angle |
| Class of Luminaire | II |
| Type Of Installation | Recessed Mounted |
| Diffuser Material | PC Opal Diffuser./No reflector |
| Type Of Light Source | SMD LED |
| Operating Temp. Range | -20°C to 45°C |
| Dimension (MM) | 605 x 105 x 605 |


















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.