FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
Until the end of the sale:
00
أيام
00
ساعات
00
الدقائق
00
ثانية.
FL31-IN1-840-05-7
الموديل: [FL31-IN1-840-05-7] LED كشاف / إضاءة مركزة:
– القدرة: 7 واط.
– شدة الإضاءة: 560 لومن.
– درجة حرارة اللون: 4000 كلفن.
– الهيكل والناشر: ألومنيوم مؤكسد، ناشر زجاجي
– تصنيف الحماية: IP65.
– المحرك: مدمج.
Luminaire Luminous Flux: 560
Type Of Installation: Spike / Ground Mounted
Life Time: 50,000 hr
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 4000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 200-240V AC |
| Housing Material | Aluminum Body |
| Impact Resistance IK | 06 |
| Degree Of Protection IP | 65 |
| Luminaire Power (W) | 7 |
| Luminaire Luminous Flux | 560 |
| Luminous Efficacy | 80 lm/W |
| Light Finish | Black |
| Color Rendering Index CRI | >80 |
| Beam Angle | 90° |
| Class of Luminaire | I/II |
| Type Of Installation | Spike / Ground Mounted |
| Diffuser Material | Tempered Glass/Aluminum Reflector |
| Type Of Light Source | SMD LED |
| Operating Temp. Range | -40°C to 55°C |


















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.