FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
Until the end of the sale:
00
أيام
00
ساعات
00
الدقائق
00
ثانية.
FL71-IN1-760-05-60
الموديل: [FL71-IN1-760-05-60] LED ضوء البروجكتور:
– القدرة: 60 واط.
– الإضاءة: 6000 لومن.
– درجة حرارة اللون: 6000 كلفن.
– الهيكل والناشر: ألومنيوم مصبوب مع زجاج مقسى أو عدسة أكريليك
– تصنيف الحماية: IP65.
– المحرك: مدمج.
Luminaire Luminous Flux: 6000
Type Of Installation: Universal
Life Time: 50,000 hr
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 6000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 90-305V AC |
| Housing Material | Die Cast Aluminum |
| Impact Resistance IK | 08 |
| Degree Of Protection IP | 65 |
| Luminaire Power (W) | 60 |
| Luminaire Luminous Flux | 6000 |
| Luminous Efficacy | 100 lm/W |
| Light Finish | Black |
| Color Rendering Index CRI | >70 |
| Beam Angle | 5° / 10° / 15° / 30° |
| Class of Luminaire | I |
| Type Of Installation | Universal |
| Diffuser Material | Tempered Glass/Optic Lens |
| Type Of Light Source | SMD LED |
| Operating Temp. Range | -40°C to 50°C |


















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.