FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
SP21-IN1-860-05-24
النموذج: [SP21-IN1-860-05-24] LED 3528 شريط إضاءة DC – الطول=5م:
– القدرة: 24 واط (4.8 واط/م).
– التدفق الضوئي: 2400 لومن (480 لومن/م).
– درجة حرارة اللون: 6000 كلفن.
– الجسم والناشر: شريط إضاءة مرن.
– تصنيف الحماية: IP65.
– المحول: مضمن.
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 6000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 24V DC |
| Housing Material | Self-Adhesive Flexible Body |
| Degree Of Protection IP | 65 |
| Luminaire Power (W) | 24 |
| Luminaire Luminous Flux | 480 |
| Luminous Efficacy | 100 lm/W |
| Light Finish | N/A |
| Color Rendering Index CRI | >80 |
| Beam Angle | 120° |
| Class of Luminaire | I |
| Type Of Installation | Surface Mounted |
| Diffuser Material | Silicon Cover/No reflector |
| Type Of Light Source | SMD LED |
| Operating Temp. Range | -20°C to 45°C |



















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.