FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
Until the end of the sale:
00
أيام
00
ساعات
00
الدقائق
00
ثانية.
TR51-IN1-840-01-16
الموديل: [TR51-IN1-840-01-16] LED ضوء المسار:
– القدرة: 16 واط.
– شدة الإضاءة: 1450 لومن.
– درجة حرارة اللون: 4000 كلفن.
– الهيكل والناشر: ألومنيوم وبولي كربونات.
– تصنيف الحماية: IP20.
– المحرك: مدمج.
Luminaire Luminous Flux: 1450
Type Of Installation: Surface / Track Mounted
Life Time: 50,000 hr
120,00 ر.ق
متوفر في المخزون
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 4000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 200-240V AC |
| Housing Material | Extruded Aluminum |
| Impact Resistance IK | 02 |
| Degree Of Protection IP | 20 |
| Luminaire Power (W) | 16 |
| Luminaire Luminous Flux | 1450 |
| Luminous Efficacy | 91 lm/W |
| Light Finish | White |
| Color Rendering Index CRI | >80 |
| Beam Angle | 38° |
| Class of Luminaire | I |
| Type Of Installation | Surface / Track Mounted |
| Diffuser Material | Glass / PC diffuser/Aluminum Reflector |
| Type Of Light Source | COB LED |
| Operating Temp. Range | -20°C to 50°C |

















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.