FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
Until the end of the sale:
00
أيام
00
ساعات
00
الدقائق
00
ثانية.
BH23-IN1-830-05-18
الطراز: [BH23-IN1-830-05-18] LED مثبت على السطح: – القدرة: 18 واط. – التدفق الضوئي: 1800 لومن. – حرارة اللون: 3000 كلفن. – الهيكل والناشر: بولي كربونات. – تصنيف الحماية: IP65. – المحرك: مدمج.
Luminaire Luminous Flux: 1800
Type Of Installation: Surface Mounted
Life Time: 50,000 hr
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 3000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 200-240V AC |
| Housing Material | Polycarbonate |
| Impact Resistance IK | 10 |
| Degree Of Protection IP | 65 |
| Luminaire Power (W) | 18 |
| Luminaire Luminous Flux | 1800 |
| Luminous Efficacy | 100 lm/W |
| Light Finish | White / Grey |
| Color Rendering Index CRI | >80 |
| Beam Angle | 120° |
| Class of Luminaire | II |
| Type Of Installation | Surface Mounted |
| Diffuser Material | PC Opal Diffuser./No reflector |
| Type Of Light Source | SMD LED |
| Operating Temp. Range | -20°C to 50°C |
| Dimension (MM) | Dia 290 |




















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.