FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
WW11-IN1-830-07-24
الطراز: [WW11-IN1-830-07-24] LED إضاءة جدارية غاسلة – 960 مم: – القدرة: 24 واط. – شدة الإضاءة: 2400 لومن. – حرارة اللون: 3000 كلفن. – الهيكل والناشر: ألومنيوم مبثوق وزجاج مقسى – تصنيف الحماية: IP67. – المحرك: مدمج.
متوفر في المخزون
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 3000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 24V DC / 240V AC |
| Housing Material | Extruded Aluminum |
| Impact Resistance IK | 05 |
| Degree Of Protection IP | 67 |
| Luminaire Power (W) | 24 |
| Luminaire Luminous Flux | 2400 |
| Luminous Efficacy | 100 lm/W |
| Light Finish | Silver |
| Color Rendering Index CRI | >80 |
| Beam Angle | 10° / 30° / 45° / 60° |
| Class of Luminaire | II |
| Type Of Installation | Surface Mounted |
| Diffuser Material | Tempered Glass/Optic Lens |
| Type Of Light Source | SMD LED |
| Operating Temp. Range | -35°C to 60°C |
| Dimension (MM) | 960 |


















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.