FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
Until the end of the sale:
00
أيام
00
ساعات
00
الدقائق
00
ثانية.
SR48-IN1-730-06-70
الموديل: [SR48-IN1-730-06-70] LED مصباح عمود زخرفي: – القدرة: 70 واط. – شدة الإضاءة: 5600 لومن. – درجة حرارة اللون: 3000 كلفن. – الجسم والناشر: ألومنيوم. – تصنيف الحماية: IP66. – المحرك: مدمج.
Luminaire Luminous Flux: 5600
Type Of Installation: Pole Top Mounted
Life Time: 50,000 hr
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 3000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 200-240V AC |
| Housing Material | Die Cast Aluminum |
| Impact Resistance IK | 08 |
| Degree Of Protection IP | 66 |
| Luminaire Power (W) | 70 |
| Luminaire Luminous Flux | 5600 |
| Luminous Efficacy | 80 lm/W |
| Light Finish | Black |
| Color Rendering Index CRI | >70 |
| Beam Angle | Wide Beam Angle |
| Class of Luminaire | I/II |
| Type Of Installation | Pole Top Mounted |
| Diffuser Material | PC Opal Diffuser./No reflector |
| Type Of Light Source | SMD LED |
| Operating Temp. Range | -40°C to 50°C |


















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.