FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
SP11-IN1-840-01-72
الموديل: [SP11-IN1-840-01-72] LED 2835 شريط إضاءة DC – طول=5م:
– القدرة: 72 واط (14.4 واط/م).
– شدة الإضاءة: 7200 لومن (1440 لومن/م).
– درجة حرارة اللون: 4000 كلفن.
– الهيكل والناشر: شريط إضاءة مرن.
– تصنيف الحماية: IP20.
– المحول: مُضمّن.
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 4000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 24V DC |
| Housing Material | Self-Adhesive Flexible Body |
| Impact Resistance IK | 02 |
| Degree Of Protection IP | 20 |
| Luminaire Power (W) | 72 |
| Luminaire Luminous Flux | 7200 |
| Luminous Efficacy | 100 lm/W |
| Light Finish | N/A |
| Color Rendering Index CRI | >80 |
| Beam Angle | 120° |
| Class of Luminaire | I |
| Type Of Installation | Surface Mounted |
| Diffuser Material | N/A/No reflector |
| Type Of Light Source | SMD LED |
| Operating Temp. Range | -10°C to 50°C |
















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.