FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
Until the end of the sale:
00
أيام
00
ساعات
00
الدقائق
00
ثانية.
PL43-IN1-840-01-60
الموديل: [PL43-IN1-840-01-60] LED مصباح لوحة سطحي – 120×60 سم:
– القدرة: 60 واط.
– شدة الإضاءة: 6300 لومن.
– حرارة اللون: 4000 كلفن.
– الهيكل والناشر: ألومنيوم مبثوق وناشر PMMA.
– تصنيف الحماية: IP20.
– المحول: داخلي.
Luminaire Luminous Flux: 6300
Type Of Installation: Surface/Pendant Mounted
Life Time: 50,000 hr
350,00 ر.ق
متوفر في المخزون
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 4000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 200-240V AC |
| Housing Material | Extruded Aluminum |
| Impact Resistance IK | 02 |
| Degree Of Protection IP | 20 |
| Luminaire Power (W) | 60 |
| Luminaire Luminous Flux | 6300 |
| Luminous Efficacy | 105 lm/W |
| Light Finish | White |
| Color Rendering Index CRI | >80 |
| Beam Angle | 120° wide beam angle |
| Class of Luminaire | II |
| Type Of Installation | Surface/Pendant Mounted |
| Diffuser Material | PMMA / PC Diffuser/No reflector |
| Type Of Light Source | SMD LED |
| Operating Temp. Range | -20°C to 45°C |


















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.