FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
DLF3-IN1-830-03-15
النموذج: [DLF3-IN1-830-03-15] مصباح LED لأسفل:
– القوة: 15 واط.
– لومن: 1500 لومن.
– CCT: 3000K.
– الجسم والناشر: مصنوع من الألومنيوم المصبوب والناشر المصنوع من الكمبيوتر الشخصي.
– تصنيف IP: IP44.
– السائق: متكامل.
متوفر في المخزون
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 3000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 200-240V AC |
| Housing Material | Die Cast Aluminum |
| Impact Resistance IK | 06 |
| Degree Of Protection IP | 44 |
| Luminaire Power (W) | 15 |
| Luminaire Luminous Flux | 1500 |
| Luminous Efficacy | 100 lm/W |
| Light Finish | White |
| Color Rendering Index CRI | >80 |
| Beam Angle | 90° wide beam angle |
| Class of Luminaire | II |
| Type Of Installation | Recessed Mounted |
| Diffuser Material | PC Opal Diffuser./No reflector |
| Type Of Light Source | SMD LED |
| Operating Temp. Range | -20°C to 50°C |


















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.