FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
LL74-IN1-840-04-40
الموديل: [LL74-IN1-840-04-40] LED مصباح خطي – 1م:
– القدرة: 40 واط.
– شدة الإضاءة: 4000 لومن.
– درجة حرارة اللون: 4000 كلفن.
– الهيكل والناشر: هيكل ألومنيوم وغطاء من البولي كربونات.
– تصنيف الحماية: IP54.
– وحدة التشغيل: مدمجة.
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 4000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 200-240V AC |
| Housing Material | Extruded Aluminum |
| Degree Of Protection IP | 54 |
| Luminaire Power (W) | 40 |
| Luminaire Luminous Flux | 4000 |
| Luminous Efficacy | 100 lm/W |
| Light Finish | Black / Grey / White |
| Color Rendering Index CRI | >80 |
| Beam Angle | 110° |
| Class of Luminaire | I |
| Type Of Installation | Surface/Pendant Mounted |
| Diffuser Material | PC Opal Diffuser./No reflector |
| Type Of Light Source | SMD LED |
| Operating Temp. Range | -20°C to 45°C |



















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.