FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
FL23-IN1-760-06-400
الموديل: [FL23-IN1-760-06-400] سلسلة LED كشاف إضاءة: – القدرة: 400 واط. – شدة الإضاءة: 48000 لومن. – درجة حرارة اللون: 6000 كلفن. – الهيكل والناشر: هيكل من الألومنيوم المصبوب وزجاج مسطح مقسى. – تصنيف الحماية: IP66. – وحدة التشغيل: مدمجة.
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 6000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 90-305V AC |
| Housing Material | Die Cast Aluminum |
| Impact Resistance IK | 08 |
| Degree Of Protection IP | 66 |
| Luminaire Power (W) | 400 |
| Luminaire Luminous Flux | 48000 |
| Luminous Efficacy | 120 lm/W |
| Light Finish | Black |
| Color Rendering Index CRI | >70 |
| Beam Angle | Asymmetric light distribution |
| Class of Luminaire | I/II |
| Type Of Installation | Wall / Pole Mounted |
| Diffuser Material | Tempered Glass/Optic Lens |
| Type Of Light Source | SMD LED |
| Operating Temp. Range | -40°C to 50°C |
| Dimension (MM) | 435 x 672 x 584 |


















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.