FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
Until the end of the sale:
00
أيام
00
ساعات
00
الدقائق
00
ثانية.
DL22-IN1-830-05-13
الطراز: [DL22-IN1-830-05-13] إضاءة ليد مدمجة: – الطاقة: ١٣ واط. – شدة الإضاءة: ١٣٠٠ لومن. – درجة حرارة اللون: ٣٠٠٠ كلفن. – الهيكل والناشر: ألومنيوم مصبوب. – الغلاف: IP65. – الحماية: مدمجة.
Luminaire Luminous Flux: 1300
Type Of Installation: Recessed Mounted
Life Time: 50,000 hr
30,00 ر.ق
متوفر في المخزون
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 3000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 200-240V AC |
| Housing Material | Die Cast Aluminum |
| Degree Of Protection IP | 65 |
| Luminaire Power (W) | 13 |
| Luminaire Luminous Flux | 1300 |
| Luminous Efficacy | 100 lm/W |
| Light Finish | White |
| Color Rendering Index CRI | >80 |
| Beam Angle | 90°wide beam angle |
| Class of Luminaire | II |
| Type Of Installation | Recessed Mounted |
| Diffuser Material | PMMA/No reflector |
| Type Of Light Source | SMD LED |
| Operating Temp. Range | -20°C to 50°C |
| Dimension (MM) | 115 x 55.5 |


















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.