FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
Until the end of the sale:
00
أيام
00
ساعات
00
الدقائق
00
ثانية.
CL32-IN1-840-03-25
الموديل: [CL32-IN1-840-03-25] تركيب سطحي لإضاءة السقف LED: – الطاقة: 25 واط. – لومن: 2430 لومن. – درجة حرارة اللون: 4000 كلفن. – الجسم والناشر: بولي كربونات. – تصنيف IP: IP44. – المحرك: مدمج.
Luminaire Luminous Flux: 2430
Type Of Installation: Surface Mounted
Life Time: 50,000 hr
80,00 ر.ق
متوفر في المخزون
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 4000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 200-240V AC |
| Housing Material | Polycarbonate |
| Impact Resistance IK | 02 |
| Degree Of Protection IP | 44 |
| Luminaire Power (W) | 25 |
| Luminaire Luminous Flux | 2430 |
| Luminous Efficacy | 97 |
| Light Finish | White |
| Color Rendering Index CRI | >80 |
| Beam Angle | 120° |
| Class of Luminaire | II |
| Type Of Installation | Surface Mounted |
| Diffuser Material | PC Opal Diffuser./No reflector |
| Type Of Light Source | SMD LED |
| Operating Temp. Range | -20°C to 50°C |
| Dimension (MM) | Dia 300 x 40 |


















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.