FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
Until the end of the sale:
00
أيام
00
ساعات
00
الدقائق
00
ثانية.

BL-ST20E-160W
الطراز: [BL-ST20E-160W] LED مصباح شارع: – القدرة: 160 واط. – شدة الإضاءة: 19200 لومن. – درجة حرارة اللون: 4000 كلفن. – الهيكل والناشر: ألومنيوم مصبوب وزجاج مقسى. – تصنيف الحماية: IP66. – وحدة التشغيل: مدمجة.
Luminaire Luminous Flux: 19200
Type Of Installation: Pole/Bracket Mounted
Life Time: 50,000 hr
1.250,00 ر.ق
متوفر في المخزون
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 4000K/5000K/6000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 200-240V AC |
| Housing Material | Die Cast Aluminum |
| Impact Resistance IK | 10 |
| Degree Of Protection IP | 66 |
| Luminaire Power (W) | 160 |
| Luminaire Luminous Flux | 19200 |
| Luminous Efficacy | 120 lm/W |
| Light Finish | Grey |
| Color Rendering Index CRI | >70 |
| Beam Angle | Asymmetric / Symmetric light distribution |
| Class of Luminaire | I/II |
| Type Of Installation | Pole/Bracket Mounted |
| Diffuser Material | Tempered Glass/Optic Lens |
| Type Of Light Source | SMD LED |
| Operating Temp. Range | -40°C to 50°C |
















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.