FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
Until the end of the sale:
00
أيام
00
ساعات
00
الدقائق
00
ثانية.
WW12-IN1-860-06-15
الموديل: [WW12-IN1-860-06-15] LED إضاءة غسيل الجدران – 480 مم:
– القدرة: 15 واط.
– شدة الإضاءة: 1500 لومن.
– درجة حرارة اللون: 6000 كلفن.
– الهيكل والناشر: ألومنيوم مبثوق وزجاج مقسى
– تصنيف الحماية: IP66.
– المحرك: مدمج.
Luminaire Luminous Flux: 1500
Type Of Installation: Surface Mounted
Life Time: 50,000 hr
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 6000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 24V DC / 240V AC |
| Housing Material | Extruded Aluminum |
| Impact Resistance IK | 05 |
| Degree Of Protection IP | 66 |
| Luminaire Power (W) | 15 |
| Luminaire Luminous Flux | 1500 |
| Luminous Efficacy | 100 lm/W |
| Light Finish | Silver |
| Color Rendering Index CRI | >80 |
| Beam Angle | 10° / 30° / 45° / 60° |
| Class of Luminaire | II |
| Type Of Installation | Surface Mounted |
| Diffuser Material | Tempered Glass/Optic Lens |
| Type Of Light Source | SMD LED |
| Operating Temp. Range | -35°C to 60°C |



















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.