FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
WB11-IN1-830-05-30
الموديل: [WB11-IN1-830-05-30] LED خلفية الحائط: – القدرة: 30 واط. – التدفق الضوئي: 3000 لومن. – حرارة اللون: 3000 كلفن. – الهيكل والناشر: ألومنيوم مصبوب وناشر من البولي كربونات. – تصنيف الحماية: IP65. – المحرك: مدمج.
متوفر في المخزون
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 3000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 200-240V AC |
| Housing Material | Die Cast Aluminum |
| Impact Resistance IK | 08 |
| Degree Of Protection IP | 65 |
| Luminaire Power (W) | 30 |
| Luminaire Luminous Flux | 3000 |
| Luminous Efficacy | 100 lm/W |
| Light Finish | Black |
| Color Rendering Index CRI | >80 |
| Beam Angle | Assymetrical light distribution |
| Class of Luminaire | I/II |
| Type Of Installation | Wall Mounted |
| Diffuser Material | PC Opal Diffuser./No reflector |
| Type Of Light Source | SMD LED |
| Operating Temp. Range | -30°C to 50°C |
| Dimension (MM) | 190 x 333.5 x 240 |


















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.