FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
Until the end of the sale:
00
أيام
00
ساعات
00
الدقائق
00
ثانية.
UL2C-IN1-840-08-18
الموديل: [UL2C-IN1-840-08-18] LED إضاءة أرضية غائرة قابلة للتعديل:
– القدرة: 18 واط.
– شدة الإضاءة: 1080 لومن.
– درجة حرارة اللون: 4000 كلفن.
– الهيكل والناشر: ألومنيوم مصبوب مع زجاج مصقول ومقسى.
– تصنيف الحماية: IP68.
– المحرك: مدمج.
Luminaire Luminous Flux: 1080
Type Of Installation: Ground Recessed Mounted
Life Time: 50,000 hr
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 4000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 200-240V AC |
| Housing Material | Die cast Aluminum body & Stainless Steel Front Frame |
| Impact Resistance IK | 10 |
| Degree Of Protection IP | 68 |
| Luminaire Power (W) | 18 |
| Luminaire Luminous Flux | 1080 |
| Luminous Efficacy | 60 lm/W |
| Light Finish | Stainless Steel Front Ring |
| Color Rendering Index CRI | >80 |
| Beam Angle | 15° / 20° / 30° / 45° |
| Class of Luminaire | I/II |
| Type Of Installation | Ground Recessed Mounted |
| Diffuser Material | Tempered Glass/Optic Lens |
| Type Of Light Source | SMD LED |
| Operating Temp. Range | -20°C to 50°C |


















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.