FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
UD51-IN1-840-05-10
الموديل: [UD51-IN1-840-05-10] إضاءة جدارية علوية LED:
– القدرة: 10 واط.
– شدة الإضاءة: 1000 لومن.
– درجة حرارة اللون: 4000 كلفن.
– الهيكل والناشر: هيكل من الألومنيوم وغطاء من الزجاج المقسى
– تصنيف الحماية: IP65.
– المحرك: مدمج.
متوفر في المخزون
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 4000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 200-240V AC |
| Housing Material | 6063 Aluminum |
| Impact Resistance IK | 05 |
| Degree Of Protection IP | 65 |
| Luminaire Power (W) | 10 |
| Luminaire Luminous Flux | 1000 |
| Luminous Efficacy | 100 lm/W |
| Light Finish | Black / White |
| Color Rendering Index CRI | >80 |
| Beam Angle | 15° / 24° / 36° / 60° |
| Class of Luminaire | I |
| Type Of Installation | Wall Mounted |
| Diffuser Material | Tempered Glass/Aluminum Reflector |
| Type Of Light Source | COB LED |
| Operating Temp. Range | -20°C to 50°C |



















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.