FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
Until the end of the sale:
00
أيام
00
ساعات
00
الدقائق
00
ثانية.
UD21-IN1-830-05-10
الموديل: [UD21-IN1-830-05-10] LED إضاءة علوية-سفلية: – القدرة: 10 واط. – التدفق الضوئي: 1000 لومن. – حرارة اللون: 3000 كلفن. – الهيكل والناشر: ألومنيوم مسبوك وزجاج مقسى. – تصنيف الحماية: IP65. – المحول: مدمج.
Luminaire Luminous Flux: 1000
Type Of Installation: Wall Mounted
Life Time: 50,000 hr
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 3000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 200-240V AC |
| Housing Material | Die Cast Aluminum |
| Impact Resistance IK | 08 |
| Degree Of Protection IP | 65 |
| Luminaire Power (W) | 10 |
| Luminaire Luminous Flux | 1000 |
| Luminous Efficacy | 100 lm/W |
| Light Finish | Black |
| Color Rendering Index CRI | >80 |
| Beam Angle | Symmetric light distribution |
| Class of Luminaire | I |
| Type Of Installation | Wall Mounted |
| Diffuser Material | Tempered Glass/Aluminum Reflector |
| Type Of Light Source | COB LED |
| Operating Temp. Range | -10°C to 50°C |
| Dimension (MM) | 280 x Dia 100 |


















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.