FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
Until the end of the sale:
00
أيام
00
ساعات
00
الدقائق
00
ثانية.
TR21A-IN1-860-01-45
الموديل: [TR21A-IN1-860-01-45] LED مصباح تتبع: – القدرة: 45 واط. – التدفق الضوئي: 4410 لومن. – درجة حرارة اللون: 6000 كلفن. – الجسم والناشر: ألومنيوم مصبوب وزجاج – تصنيف الحماية: IP20. – المحرك: مدمج.
Luminaire Luminous Flux: 4410
Type Of Installation: Surface / Track Mounted
Life Time: 50,000 hr
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 6000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 200-240V AC |
| Housing Material | Die Cast Aluminum |
| Impact Resistance IK | 02 |
| Degree Of Protection IP | 20 |
| Luminaire Power (W) | 45 |
| Luminaire Luminous Flux | 4410 |
| Luminous Efficacy | 98 lm/W |
| Light Finish | White / Black |
| Color Rendering Index CRI | >80 |
| Beam Angle | 15°/24°/36° |
| Class of Luminaire | I |
| Type Of Installation | Surface / Track Mounted |
| Diffuser Material | Glass / PC diffuser/Aluminum Reflector |
| Type Of Light Source | COB LED |
| Operating Temp. Range | -20°C to 50°C |
| Dimension (MM) | Dia 90 x 247 x 207 |



















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.