FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
TL21-IN1-840-01-20
الموديل: [TL21-IN1-840-01-20] مصباح أنبوبي LED – T8/120 سم تيار متردد: – الطاقة: 20 واط. – لومن: 2000 لومن. – درجة الحرارة المحيطة: 4000 كلفن. – الجسم والناشر: 6063 ألومنيوم وبولي كربونات. – تصنيف IP: IP20. – المحرك: مدمج.
متوفر في المخزون
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 4000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 100-240V AC |
| Housing Material | Extruded Aluminum |
| Impact Resistance IK | 02 |
| Degree Of Protection IP | 20 |
| Luminaire Power (W) | 20 |
| Luminaire Luminous Flux | 2000 |
| Luminous Efficacy | 100 lm/W |
| Light Finish | White |
| Color Rendering Index CRI | >80 |
| Beam Angle | 120° wide beam angle |
| Class of Luminaire | II |
| Type Of Installation | Bracket Mounted |
| Diffuser Material | PC Opal Diffuser./No reflector |
| Type Of Light Source | SMD LED |
| Operating Temp. Range | -20°C to 50°C |

















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.