FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
Until the end of the sale:
00
أيام
00
ساعات
00
الدقائق
00
ثانية.
STP4-IN1-830-05-8
الموديل: [STP4-IN1-830-05-8] LED ضوء جداري غائر:
– القدرة: 8 واط.
– شدة الإضاءة: 800 لومن.
– درجة حرارة اللون: 3000 كلفن.
– الهيكل والناشر: ألومنيوم 6063 مؤكسد مع بولي كربونات
– تصنيف الحماية: IP65.
– المحرك: مدمج.
Luminaire Luminous Flux: 800
Type Of Installation: Recessed Mounted
Life Time: 50,000 hr
140,00 ر.ق
متوفر في المخزون
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 3000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 100-240V AC |
| Housing Material | 6063 Aluminum |
| Impact Resistance IK | 10 |
| Degree Of Protection IP | 65 |
| Luminaire Power (W) | 8 |
| Luminaire Luminous Flux | 800 |
| Luminous Efficacy | 100 lm/W |
| Light Finish | Dark Grey |
| Color Rendering Index CRI | >80 |
| Beam Angle | 35° / 45° |
| Class of Luminaire | I |
| Type Of Installation | Recessed Mounted |
| Diffuser Material | PC Clear Diffuser./No reflector |
| Type Of Light Source | SMD LED |
| Operating Temp. Range | -20°C to 50°C |

















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.