FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
Until the end of the sale:
00
أيام
00
ساعات
00
الدقائق
00
ثانية.
PL83-IN1-860-02-36
الموديل: [PL83-IN1-860-02-36] LED سطحي – لوحة خلفية مضيئة – 60×60 سم:
– القدرة: 40 واط.
– شدة الإضاءة: 4400 لومن.
– درجة حرارة اللون: 6000 كلفن.
– الهيكل والناشر: غلاف ألومنيوم.
– تصنيف الحماية: IP40.
– المحرك: داخلي.
Luminaire Luminous Flux: 4400
Type Of Installation: Surface/Pendant Mounted
Life Time: 50,000 hr
80,00 ر.ق
متوفر في المخزون
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 6000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 200-240V AC |
| Housing Material | Extruded Aluminum |
| Impact Resistance IK | 02 |
| Degree Of Protection IP | 40 |
| Luminaire Power (W) | 40 |
| Luminaire Luminous Flux | 4400 |
| Luminous Efficacy | 110 lm/W |
| Light Finish | White |
| Color Rendering Index CRI | >80 |
| Beam Angle | 120° |
| Class of Luminaire | II |
| Type Of Installation | Surface/Pendant Mounted |
| Diffuser Material | PC Opal Diffuser./No reflector |
| Type Of Light Source | SMD LED |
| Operating Temp. Range | -20°C to 50°C |


















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.