FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
PL52-IN1-860-01-35
قم بتحديث مساحتك باستخدام الإضاءة الحديثة عالية الأداء.
توفر لوحة LED المستديرة هذه بقوة 35 وات إضاءة ساطعة وواضحة عند 3850 لومن، مع درجة حرارة لون أبيض بارد 6000 كلفن – مثالية للمكاتب ومساحات البيع بالتجزئة والتصميمات الداخلية النظيفة.
مصنوع من هيكل من الألومنيوم المتين وناشر PMMA، مما يضمن توزيعًا ناعمًا ومتساويًا للضوء. يتيح المحرك الداخلي سهولة التركيب، كما أن تصنيف IP20 يجعله مثاليًا للاستخدام الداخلي.
Products are almost sold out
available only:
1000Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
الوصف
بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا بلا
| Color Temperature CCT | 6000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 200-240V AC |
| Housing Material | Extruded Aluminum |
| Impact Resistance IK | 02 |
| Degree Of Protection IP | 20 |
| Luminaire Power (W) | 35 |
| Luminaire Luminous Flux | 120000 |
| Luminous Efficacy | 110 lm/W |
| Light Finish | White |
| Color Rendering Index CRI | >80 |
| Beam Angle | 120° |
| Class of Luminaire | II |
| Type Of Installation | Pendant Mounted |
| Diffuser Material | PMMA Diffuser/No reflector |
| Type Of Light Source | SMD LED |
| Operating Temp. Range | -10°C to 40°C |
| Dimension (MM) | 110mm x 38mm |
ءءءءء
معلومات إضافية
| امتحان | نعم, لا |
|---|



















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.