FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
Until the end of the sale:
00
أيام
00
ساعات
00
الدقائق
00
ثانية.
PF634-IN1-830-01-14.4
النموذج: [PF634-IN1-830-01-14.4] مصباح LED ذو ملف تعريف مخصص:
– الطاقة: 14.4 واط/م.
– لومن: 1440 لومن/متر.
– CCT: 3000K.
– الجسم والناشر: غطاء من الألومنيوم والكمبيوتر الشخصي.
– تصنيف IP: IP20.
– السائق: متكامل.
Luminaire Luminous Flux: 1440
Type Of Installation: Surface/Pendant Mounted
Life Time: 50,000 hr
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 3000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 12-24V DC / 200-240V AC |
| Housing Material | Extruded Aluminum |
| Impact Resistance IK | 02 |
| Degree Of Protection IP | 20 |
| Luminaire Power (W) | 14.4 |
| Luminaire Luminous Flux | 1440 |
| Luminous Efficacy | 100 lm/W |
| Light Finish | White / Black / Silver |
| Color Rendering Index CRI | >80 |
| Beam Angle | 120° |
| Class of Luminaire | I |
| Type Of Installation | Surface/Pendant Mounted |
| Diffuser Material | PC Opal Diffuser./No reflector |
| Type Of Light Source | SMD LED |
| Operating Temp. Range | -20°C to 50°C |


















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.