FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
FLA6-IN1-860-05-150
الموديل: [FLA6-IN1-860-05-150] LED كشاف إضاءة SMD: – القدرة: 150 واط. – شدة الإضاءة: 18000 لومن. – حرارة اللون: 6000 كلفن. – الهيكل والناشر: مبدد حرارة من الألومنيوم المسبوك مع زجاج مقسى. – تصنيف الحماية: IP65 – وحدة التشغيل: مدمجة.
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 6000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 100-277V AC |
| Housing Material | Die Cast Aluminum |
| Impact Resistance IK | 08 |
| Degree Of Protection IP | 65 |
| Luminaire Power (W) | 150 |
| Luminaire Luminous Flux | 18000 |
| Luminous Efficacy | 120 lm/W |
| Light Finish | Black |
| Color Rendering Index CRI | >80 |
| Beam Angle | 110° |
| Class of Luminaire | I/II |
| Type Of Installation | Wall / Pole Mounted |
| Diffuser Material | Tempered Glass/No reflector |
| Type Of Light Source | SMD LED |
| Operating Temp. Range | -25°C to 50°C |
| Dimension (MM) | 330 x 430.25 |


















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.