FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
FLA3-IN1-840-05-50
الموديل: [FLA3-IN1-840-05-50] LED كشاف إضاءة بتقنية SMD: – القدرة: 50 واط. – التدفق الضوئي: 6000 لومن. – درجة حرارة اللون: 4000 كلفن. – الهيكل والناشر: مبدد حرارة من الألومنيوم المصبوب مع زجاج مقسى. – تصنيف الحماية: IP65 – المحول: مدمج.
متوفر في المخزون
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 4000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 100-277V AC |
| Housing Material | Die Cast Aluminum |
| Impact Resistance IK | 08 |
| Degree Of Protection IP | 65 |
| Luminaire Power (W) | 50 |
| Luminaire Luminous Flux | 6000 |
| Luminous Efficacy | 120 lm/W |
| Light Finish | Black |
| Color Rendering Index CRI | >80 |
| Beam Angle | 110° |
| Class of Luminaire | I/II |
| Type Of Installation | Wall / Pole Mounted |
| Diffuser Material | Tempered Glass/No reflector |
| Type Of Light Source | SMD LED |
| Operating Temp. Range | -25°C to 50°C |
| Dimension (MM) | 220 x 310.47 |


















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.