FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
Until the end of the sale:
00
أيام
00
ساعات
00
الدقائق
00
ثانية.
DLG2-IN1-830-01-21
الموديل: [DLG2-IN1-830-01-21] مصباح LED قابل للتعديل مع 1 COB: – الطاقة: 21 واط. – لومن: 2100 لومن. – CCT: 3000 كلفن. – الجسم والناشر: ألومنيوم مصبوب. – تصنيف IP: IP20. – السائق: مدمج.
Luminaire Luminous Flux: 2100
Type Of Installation: Recessed Mounted
Life Time: 50,000 hr
180,00 ر.ق
متوفر في المخزون
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 3000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 200-240V AC |
| Housing Material | Die Cast Aluminum |
| Impact Resistance IK | 02 |
| Degree Of Protection IP | 20 |
| Luminaire Power (W) | 21 |
| Luminaire Luminous Flux | 2100 |
| Luminous Efficacy | 100 lm/W |
| Light Finish | Black body and Frame is White |
| Color Rendering Index CRI | >80 |
| Beam Angle | 15°/24°/36° |
| Class of Luminaire | II |
| Type Of Installation | Recessed Mounted |
| Diffuser Material | PC Clear Diffuser./Aluminum Reflector |
| Type Of Light Source | COB LED |
| Operating Temp. Range | -20°C to 50°C |
| Dimension (MM) | 175 x 110 x 175 |

















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.