FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
Until the end of the sale:
00
أيام
00
ساعات
00
الدقائق
00
ثانية.
DLD9-IN1-840-01-5
النموذج: [DLD9-IN1-840-01-5] مصباح LED لأسفل:
– القوة: 5 واط.
– لومن: 550 لومن.
– CCT: 4000K.
– الجسم والناشر: من الألومنيوم المصبوب.
– تصنيف IP: IP20.
– السائق: متكامل.
Luminaire Luminous Flux: 550
Type Of Installation: Recessed Mounted
Life Time: 50,000 hr
76,00 ر.ق
متوفر في المخزون
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 4000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 200-240V AC |
| Housing Material | Die Cast Aluminum |
| Impact Resistance IK | 02 |
| Degree Of Protection IP | 20 |
| Luminaire Power (W) | 5 |
| Luminaire Luminous Flux | 550 |
| Luminous Efficacy | 110 lm/W |
| Light Finish | Black body and Frame is White |
| Color Rendering Index CRI | >80 |
| Beam Angle | 15°/36°/60° |
| Class of Luminaire | II |
| Type Of Installation | Recessed Mounted |
| Diffuser Material | Clear Glass /Aluminum Reflector |
| Type Of Light Source | COB LED |
| Operating Temp. Range | -20°C to 50°C |

















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.