FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
Until the end of the sale:
00
أيام
00
ساعات
00
الدقائق
00
ثانية.
DLA2-IN1-840-04-18
الطراز: [DLA2-IN1-840-04-18] مصباح LED مربع مدمج: – الطاقة: 18 واط. – لومن: 2000 لومن. – درجة حرارة اللون: 4000 كلفن. – الجسم والناشر: ألومنيوم مصبوب. – تصنيف IP: IP54. – المحرك: مدمج.
Luminaire Luminous Flux: 2000
Type Of Installation: Recessed Mounted
Life Time: 50,000 hr
90,00 ر.ق
متوفر في المخزون
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 4000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 200-240V AC |
| Housing Material | Die Cast Aluminum |
| Degree Of Protection IP | 54 |
| Luminaire Power (W) | 18 |
| Luminaire Luminous Flux | 2000 |
| Luminous Efficacy | 111 lm/W |
| Light Finish | White |
| Color Rendering Index CRI | >80 |
| Beam Angle | 90° |
| Class of Luminaire | I |
| Type Of Installation | Recessed Mounted |
| Diffuser Material | PMMA/No reflector |
| Type Of Light Source | SMD LED |
| Operating Temp. Range | -20°C to 50°C |
| Dimension (MM) | 190 x 43.5 x 190 |



















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.