FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
Until the end of the sale:
00
أيام
00
ساعات
00
الدقائق
00
ثانية.
DL31-IN1-860-01-7
الموديل: [DL31-IN1-860-01-7] مصباح LED مدمج COB: – الطاقة: 7 وات. – لومن: 850 لومن. – درجة حرارة اللون: 6000 كلفن. – الجسم والناشر: ألومنيوم مصبوب. – تصنيف IP: IP20. – المحرك: مدمج.
Luminaire Luminous Flux: 850
Type Of Installation: Recessed Mounted
Life Time: 50,000 hr
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 6000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 200-240V AC |
| Housing Material | Die Cast Aluminum |
| Impact Resistance IK | 02 |
| Degree Of Protection IP | 20 |
| Luminaire Power (W) | 7 |
| Luminaire Luminous Flux | 850 |
| Luminous Efficacy | 121 lm/W |
| Light Finish | Black body and Frame is White |
| Color Rendering Index CRI | >80 |
| Beam Angle | 24°/60° |
| Class of Luminaire | II |
| Type Of Installation | Recessed Mounted |
| Diffuser Material | Clear Glass /Aluminum Reflector |
| Type Of Light Source | COB LED |
| Operating Temp. Range | -20°C to 45°C |
| Dimension (MM) | 85 x 68 |

















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.