FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
Until the end of the sale:
00
أيام
00
ساعات
00
الدقائق
00
ثانية.
CL91-IN1-840-05-18
النموذج: [CL91-IN1-840-05-18] مصباح أسطواني LED مثبت على سطح السقف: – الطاقة: 18 واط. – لومن: 2100 لومن. – CCT: 4000 كلفن. – الجسم والناشر: ألومنيوم مبثوق مؤكسد 6063. – تصنيف IP: IP65. – المحرك: مدمج.
Luminaire Luminous Flux: 2100
Type Of Installation: Surface/Pendant Mounted
Life Time: 50,000 hr
220,00 ر.ق
متوفر في المخزون
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 4000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 200-240V AC |
| Housing Material | Extruded Aluminum |
| Impact Resistance IK | 06 |
| Degree Of Protection IP | 65 |
| Luminaire Power (W) | 18 |
| Luminaire Luminous Flux | 2100 |
| Luminous Efficacy | 167 lm/W |
| Light Finish | Black / Dark Grey / Silver |
| Color Rendering Index CRI | >80 |
| Beam Angle | 15°/30°/40° |
| Class of Luminaire | I |
| Type Of Installation | Surface/Pendant Mounted |
| Diffuser Material | Tempered Glass/Aluminum Reflector |
| Type Of Light Source | COB LED |
| Operating Temp. Range | -20°C to 50°C |


















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.