FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
Until the end of the sale:
00
أيام
00
ساعات
00
الدقائق
00
ثانية.
BL14-IN1-830-01-12
الموديل: [BL14-IN1-830-01-12] لمبة LED: – الطاقة: 12 واط. – لومن: 1150 لومن. – درجة الحرارة المحيطة: 3000 كلفن. – الجسم والناشر: بلاستيك حراري مع مشتت حراري معدني. – تصنيف IP: IP20. – المحرك: مدمج.
Luminaire Luminous Flux: 1150
Type Of Installation: E27/B22
Life Time: 50,000 hr
5,00 ر.ق
متوفر في المخزون
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 3000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 100-240V AC |
| Housing Material | Material Thermal Plastics With Metal Heatsink |
| Impact Resistance IK | 02 |
| Degree Of Protection IP | 20 |
| Luminaire Power (W) | 12 |
| Luminaire Luminous Flux | 1150 |
| Luminous Efficacy | 96 lm/W |
| Light Finish | White |
| Color Rendering Index CRI | >80 |
| Beam Angle | 180° |
| Class of Luminaire | I |
| Type Of Installation | E27/B22 |
| Diffuser Material | Diffuser made of Polycarbonate. |
| Type Of Light Source | SMD LED |
| Operating Temp. Range | -20°C to 45°C |
| Dimension (MM) | Dia 70 x 148 |
























المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.