FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
BD91-IN1-860-05-12
الموديل: [BD91-IN1-860-05-12] LED عمود إنارة (ارتفاع=50 سم فردي): – القدرة: 12 واط. – شدة الإضاءة: 1200 لومن. – حرارة اللون: 6000 كلفن. – الهيكل والناشر: ألومنيوم مؤكسد، طلاء مسحوق كهروستاتيكي. – تصنيف الحماية: IP65. – المحرك: مدمج.
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 6000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 200-240V AC |
| Housing Material | Extruded Aluminum |
| Impact Resistance IK | 06 |
| Degree Of Protection IP | 65 |
| Luminaire Power (W) | 12 |
| Luminaire Luminous Flux | 1200 |
| Luminous Efficacy | 100 lm/W |
| Light Finish | Black |
| Color Rendering Index CRI | >80 |
| Beam Angle | 30° / 45° |
| Class of Luminaire | I/II |
| Type Of Installation | Surface Mounted |
| Diffuser Material | Glass diffuser/Aluminum Reflector |
| Type Of Light Source | COB LED |
| Operating Temp. Range | -20°C to 50°C |
| Dimension (MM) | Dia 200 x 500 |



















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.