FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
BD61-IN1-730-05-10
الموديل: [BD61-IN1-730-05-10] LED بولارد – (شكل مستطيل 1000 مم): – القدرة: 10 واط. – التدفق الضوئي: 800 لومن. – حرارة اللون: 3000 كلفن. – الهيكل والناشر: ألومنيوم مؤكسد وناشر بولي كربونات. – تصنيف الحماية: IP65. – المحرك: مدمج.
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 3000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 200-240V AC |
| Housing Material | Extruded Aluminum |
| Impact Resistance IK | 06 |
| Degree Of Protection IP | 65 |
| Luminaire Power (W) | 10 |
| Luminaire Luminous Flux | 800 |
| Luminous Efficacy | 80 lm/W |
| Light Finish | Black |
| Color Rendering Index CRI | >70 |
| Beam Angle | 90° |
| Class of Luminaire | I/II |
| Type Of Installation | Surface Mounted |
| Diffuser Material | PC lens/Optic Lens |
| Type Of Light Source | SMD LED |
| Operating Temp. Range | -40°C to 50°C |
| Dimension (MM) | 80 x 1000 |


















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.