FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
Until the end of the sale:
00
أيام
00
ساعات
00
الدقائق
00
ثانية.
BD34-IN1-740-05-30
النموذج: [BD34-IN1-740-05-30] LED بولارد – (1000 مم): – القدرة: 30 واط. – شدة الإضاءة: 2850 لومن. – درجة حرارة اللون: 4000 كلفن. – الهيكل والناشر: ألومنيوم مبثوق وناشر من البولي كربونات. – تصنيف الحماية: IP65. – المشغل: مدمج.
Luminaire Luminous Flux: 2850
Type Of Installation: Surface Mounted
Life Time: 50,000 hr
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 4000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 200-240V AC |
| Housing Material | Extruded Aluminum |
| Impact Resistance IK | 06 |
| Degree Of Protection IP | 65 |
| Luminaire Power (W) | 30 |
| Luminaire Luminous Flux | 2850 |
| Luminous Efficacy | 95 lm/W |
| Light Finish | Black |
| Color Rendering Index CRI | >70 |
| Beam Angle | 135° x 135° |
| Class of Luminaire | I/II |
| Type Of Installation | Surface Mounted |
| Diffuser Material | PC Clear Diffuser./Aluminum Reflector |
| Type Of Light Source | SMD LED |
| Operating Temp. Range | -40°C to 50°C |
| Dimension (MM) | Dia 200 x 1000 |


















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.