FREE delivery & 20% Discount for next 3 orders! Place your 1st order in.
Until the end of the sale:
00
أيام
00
ساعات
00
الدقائق
00
ثانية.
دبليو إل51-آي إن1-830-04-18
الموديل: [WL51-IN1-830-04-18] LED مصباح جداري لأعلى/لأسفل:
– القدرة: 18 واط.
– شدة الإضاءة: 1260 لومن.
– درجة حرارة اللون: 3000 كلفن.
– الهيكل والناشر: هيكل من الألومنيوم.
– تصنيف الحماية: آي بي54.
– المحرك: مدمج.
Luminaire Luminous Flux: 1260
Type Of Installation: Surface Mounted
Life Time: 50,000 hr
Payment. Payment upon receipt of goods, Payment by card in the department, Google Pay, Online card, -5% discount in case of payment
Warranty. The Consumer Protection Act does not provide for the return of this product of proper quality.
| Color Temperature CCT | 3000K |
|---|---|
| Life Time | 50,000 hr |
| Voltage Rating | 200-240V AC |
| Housing Material | Die Cast Aluminum |
| Impact Resistance IK | 08 |
| Degree Of Protection IP | 54 |
| Luminaire Power (W) | 18 |
| Luminaire Luminous Flux | 1260 |
| Luminous Efficacy | 70 lm/W |
| Light Finish | Black |
| Color Rendering Index CRI | >80 |
| Beam Angle | 90° |
| Class of Luminaire | I |
| Type Of Installation | Surface Mounted |
| Diffuser Material | PC Opal Diffuser./No reflector |
| Type Of Light Source | SMD LED |
| Operating Temp. Range | -20°C to 50°C |

















المراجعات
لا توجد مراجعات بعد.